Bölümler

Bölüm : – Sweet Amoris'te ilk gün

Yeni bir şehre taşındın ve yeni bir liseye yazıldın. Sweet Amoris'e hoşgeldin!

Yeni okuluna vardığında müdire transferinin bitmediğini söyledi. Dosyanı tamamlamak için başka belgelere ihtiyacın var, onları bulman lazım!

Okulda, ikisi erkek, yeni arkadaşlar edin. Nathaniel, okul başkanı, sevimli bi çocuk ama biraz çekingen ve Castiel lisenin serserisi, yaklaşması zor.

Üçüncü erkek arkadaşın mı? Ken, eski okulundan bir arkaşın, sana çok aşık olduğu için seninle beraber okulunu değiştirdi!

Dosyanı tamamlamak için ihtiyacın olan belgeleri bul ve çocuklarla tanış. Bakalım hangisiyle daha iyi anlaşacaksın ? Üç farklı son keşfedebilirsin!

2. Bölüm – Lise kulüpleri

Müdire lise aktivitelerinde yer almanı istiyor. Sportif mi yoksa doğa canlısı mısın ? Basketbol ve bahçe kulübü arasında seçim yapman gerekecek.

Nathaniel ve Castiel arasında bir anlaşmazlık çıkıyor ve gerilim artıyor... Kime yardımcı olacaksın? Üç farklı son keşfedebilirsin!

3. Bölüm – İmdat, köpek kayboldu!

Müdire çok sinirli! Köpeği Kiki kaçtı ve okulda kayboldu, sinirini senden çıkarmaması için onu hemen bulmaktan başka çaren yok!

Ayrıca geçen bölümde seçtiğin iki okul kulübünden biri için yapman gereken bir iş var ve böylece yeni bir çocukla tanışacaksın. Dört farklı son keşfedebilirsin!


...keşfedeceğin başka çok bölüm var!